-HAKKIMIZDA-

Rainbow45 Records olarak 2009 yılında internet üzerinde albüm tanıtımları ve satışı ile başlayan yolculuğumuz, 23 Nisan 2011 tarihinde Kadıköy, İstanbul’da açtığımız mağaza ile günümüzde farklı hizmet anlayışıyla devam etmektedir.

Farklı hizmet anlayışından kastımız, analog kültürü benimsemiş veya ilgi duyan, aynı müzikal değerlerle yoğrulmuş ve bunları paylaşmaktan zevk alan müşteri ve dostlarımıza kendilerini mutlu hissedecekleri samimi bir ortam hazırlamaktır.

Mağazamızda, yurtdışından periyodik olarak özenle seçip getirdiğimiz katalog ve güncel plaklarımızı sizlerin beğenisine sunmaktayız.

Bunun yanı sıra 2013 yılı itibariyle yapımcı kimliğimizle de ülkemizin yetiştirdiği istisnai sanatçıların ve grupların plaklarını üretmeye başladık. Bu albümleri hem yurtiçinde hem de yurtdışında pazarlayıp tanıtmaktayız.

Misyonumuz, plak tutkusunun daha geniş çevrelerce kabul görmesi ve bu kültürün nesilden nesile aktarılmasına destek olmaktır.

Rainbow45 Records olarak öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, verdiğimiz butik hizmeti, kurumsal bir anlayışla geliştirmek ve bu alanda sürekli yeni ve kaliteli projeler üretmektir.

Saygılarımızla...

-MİSYONUMUZ-

İyi müziğin evrenselliğine inanan, profesyonel ve tutkulu bir ekip olarak, analog kültürü benimseyen ve buna ilgi duyan müzisyen/müzikseverlerle bir çatı altında, bu kültürün nesilden nesile aktarılmasına destek olmak, kataloğumuzda yer alan albümleri yalnızca plak formatında yayınlayarak, ülkemizin farklı müzikal renklerini, kurumsal ve butik bir anlayışla yurtiçi ve yurtdışında tanıtıp pazarlamak ve bu sayede tüm dünyadaki plak severlere ulaşmak misyonumuzdur.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR